risan
29 شهریور 1401 - 15:43

خط ویژه| چراغ سبز اصلاحات به اوباش برای برهم زدن آرامش مردم/ مشارکت دیپلمات سابق در پروژه برجامی اسرائیل

بخشی از جریان به ظاهر اصلاح‌طلب در داخل با دشمن هم‌صدا شده و با انتشار تصاویر و فیلم‌های تجمعات، تقلا می‌کنند تا اوباش از فرصت استفاده کرده و در پوشش معترض، خیابان‌ها را به صحنه آشوب و التهاب بدل کنند.

گروه ویژه فارس: خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد  برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.

گروه ویژه فارس: خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد  برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.گروه ویژه فارس:خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد  برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.*******

**************چراغ سبز اصلاح‌طلبان به اوباش برای برهم زدن آرامش مردم

چراغ سبز اصلاح‌طلبان به اوباش برای برهم زدن آرامش مردمچراغ سبز اصلاح‌طلبان به اوباش برای برهم زدن آرامش مردمرسانه‌های ضدایرانی «انگلیسی-سعودی-اسرائیلی» که همگی پادوهای رسانه‌ای آمریکا هستند، به هیچ عنوان از درگذشت «مهسا امینی» ناراحت نیستند، بلکه این طیف به درگذشت این فرد به عنوان یک پروژه نگاه می‌کند. برای همین است که در این چند روز با هلهله و پایکوبی، تقلا می‌کنند تا هر طور شده آرامش را از مردم سلب کرده و کوچه و خیابان‌های شهرهای کشورمان را به صحنه آشوب و التهاب بدل کنند.

این چنددر بی صداقتی و بی اخلاقی پادوهای رسانه‌ای آمریکا و اسرائیل و آل سعود همین بس که این طیف وقتی نیروهای نظامی رژیم موقت اسرائیل همین چند ماه پیش گلوی خبرنگار زن را دریدند، هیچ صدایی به اعتراض از آنان بلند نشد. حساب رسانه‌هایی از جمله بی بی سی فارسی، صدای آمریکا، اینترنشنال سعودی، رادیو فردا و...مشخص است، آن‌ها مأمورند برای تحقیر، توهین و تفرقه افکنی میان مردم ایران.

رادیواما در این میان، یک طیف سیاسی در داخل با تابلوی فریبنده و دروغین «اصلاح‌طلبی» در بزنگاه‌ها دقیقاً در پازل دشمن بازی کرده و همانند یار داخلی به تسهیل و تسریع در اجرای پروژه‌های ضدایرانی اقدام می‌کند.

این جریان سیاسی بدسابقه در روزهای اخیر با موج سواری و هلهله بر خون مهسا امینی، با دروغ و شایعه و ادعاهای بدون سند طوری القاء می‌کند که گویا وی به قتل رسیده و با این ادعا، حاکمیت در ایران را به نقض فاحش حقوق زنان متهم می‌کند.

در بی صداقتی این جماعت همین بس که وقتی نجفی همسر دوم خود را به قتل رساند، نه تنها آن را محکوم نکردند بلکه با دفاع از «قاتلِ یک زن» و حمله به مقتول، رکوردی فراموش نشدنی در تضییع و پایمال کردن حقوق زنان ثبت کردند.

آن رااین روزها کاملاً مشخص بود که هدف دشمن از ماجرای مهسا امینی، کلیدزدن آشوب و التهاب خیابانی است. آن هم دقیقاً زمانیکه رئیس جمهور کشورمان برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است.

با اینکه دشمن با هدف تحقیر و سلب آرامش از مردم ایران، این پروژه را کلید زده، بخشی از جریان اصلاح‌طلب در داخل با آن هم‌صدا شده و با انتشار تصاویر و فیلم‌های تجمعات، تقلا می‌کنند تا اوباش از فرصت استفاده کرده و در پوشش معترض، خیابان‌ها را به صحنه آشوب و التهاب بدل کنند.

هدف اصلی دشمن این است که با کلیدزدن آشوب و التهاب خیابانی، همزمان با سفر رئیس جمهور به آمریکا، ایران را کشوری ملتهب نمایش داده و اینگونه القا کند که حاکمیت در ایران به شدت در موضع ضعف است و نباید امتیازی در عرصه بین الملل به آن داد.

یک سؤال؛ چرا بخشی از جریان به ظاهر اصلاح‌طلب که سابقه سیاهی در فتنه ۸۸ و فتنه ۷۸ و آبان ۹۸ دارد، این روزها برای آتش زدن بانک و پمپ بنزین و اورژانس و ماشین آتش نشانی و پاسگاه پلیس و خودوروهای شخصی و تاکسی و مغازه مردم و... بیقرار و ناآرام است؟!

مشارکت دیپلمات سابق در پروژه برجامی اسرائیل

مشارکت دیپلمات سابق در پروژه برجامی اسرائیلمشارکت دیپلمات سابق در پروژه برجامی اسرائیلیکی از شگردهای نخ نما و تکراری دشمن این است که با اجرای بازی «پلیس خوب-پلیس بد»، ماجرا را به گونه‌ای مدیریت کند که ایران ضمن ناکامی درگرفتن امتیاز، صرفاً به دادن امتیاز ناچار شود.

این پروژه عملیات روانی در قضیه برجام نیز پیاده شده است. ظاهر قضیه این است که آمریکا و تروئیکای اروپا با برجام موافق بوده ولی رژیم موقت اسرائیل با آن مخالف است.

برجامهدف اصلی این پروژه ایجاد اختلال محاسباتی در طرف ایرانی است. در این میان جریان غربگرا در داخل با ضریب دادن به این پروژه ضدایرانی، از یکسو مخالفت اسرائیل با برجام را نشانه حقانیت آن قلمداد کرده و از سوی دیگر منتقدان برجام در داخل را به هم‌صدایی با اسرائیل متهم می‌کنند.

این در حالی است که مقامات آمریکایی تاکنون بارها اذعان کرده‌اند که در مسئله ایران و از جمله در قضیه برجام، کاملاً با اسرائیل هماهنگ هستند. مقام‌های آمریکایی اعلام کرده‌اند که در برجام با اسرائیل دارای هدف مشترکی هستند و صرفاً در راه‌های رسیدن به این هدف مشترک، دارای اختلاف نظر و اختلاف سلیقه هستند.

اخیراً «حسین موسویان» دیپلمات سابق و از اعضای تیم مذاکره کننده توافق سعدآباد در یادداشتی در روزنامه جمهوری اسلامی با عنوان «نباید اجازه داد خرابکاری‌های اسرائیل باعث نابودی برجام شود» نوشت: «نقش مخرب اسرائیل علیه برجام برای جهانیان شناخته شده است. نتانیاهو رسماً اعلام کرد که ما ترامپ را برای خروج از برجام قانع کردیم...اسرائیل در دوران بایدن هم هیچ فرصتی را برای ممانعت از احیاء برجام از دست نداد.»

برخلاف تحلیل این دیپلمات سابق، رژیم صهیونیستی در برجام هدف مشترکی را با آمریکا و تروئیکای اروپا دنبال می‌کند. هدف اصلی از کار انداختن صنعت هسته‌ای ایران و تعمیم برجام به حوزه‌های دیگر از جمله توان موشکی و قدرت منطقه‌ای ایران است.

رژیم صهیونیستیپایان پیام/.

منبع: فارس
شناسه خبر: 747038