risan
31 شهریور 1401 - 14:03

یک هزار و ۸۵۰ بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان نیازمند بروجن توزیع شد

رئیس اداره کمیته امداد بروجن گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، یک هزار و ۸۵۰ بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان نیازمند بروجن توزیع شد.

آقای صابریان گفت: دانش‌آموزان و دانشجویان خانواده‌های نیازمند برای ادامه تحصیل، گذراندن دوره‌های آموزشی و در نهایت دست‌یابی به شغل مورد علاقه‌شان نیازمند حمایت‌های مالی هستند.

دانش‌آموزانوی با اشاره به کسب موفقیت‌های علمی، ورزشی و اشتغال توسط فرزندان خانواده‌های تحت حمایت افزود: تأمین لوازم‌التحریر، کیف و کفش مناسب برای ورود برای مدرسه و تأمین شهریه برای دانشگاه‌ها از مهم‌ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند است.

تأمین لوازم‌التحریربیشتر بخوانید

بیشتر بخوانیدبرپایی ۲۴۳ پایگاه پویش شور عاطفه‌ها در چهارمحال و بختیاریبرپایی ۲۴۳ پایگاه پویش شور عاطفه‌ها در چهارمحال و بختیاریبرپایی ۲۴۳ پایگاه پویش شور عاطفه‌ها در چهارمحال و بختیاریرئیس اداره کمیته امداد بروجن با اشاره به تهیه و توزیع یک هزار و ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر توسط شرکت صنعتی فولاد سفیددشت میان دانش‌آموزان نیازمند گفت: سال گذشته نیز این شرکت یک هزار و ۳۰۰ بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرده بود.

صابریان در ادامه خطرنشان کرد: همچنین با کمک‌های مردم نیکوکار این شهرستان، ۳۵۰ بسته لوازم‌التحریر و ۱۶۰ جفت کفش نیز تهیه و میان دانش‌آموزان نیازمند در حال توزیع است.

شایان ذکر است، کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* و شماره حساب ۰۴۱۲ـ۵۰۰۳ـ۹۹۷۹ـ۶۰۳۷ برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردم نیکوکار استان در نظر گرفته شده است. همچنین ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکار در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست استان هستند.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد

شناسه خبر: 751795